Wspólny sukces!

Październik 3, 2018

Portal „Na słuchawkach” przygotował zestawienie najbardziej inspirujących blogów branży contact center. Blog naszego klienta znalazł się w czołówce!

„Na blogu Cludo znajdziesz naprawdę dobrze napisane treści poświęcone rozmaitym obszarom pracy na słuchawkach. Jest to rzetelna kopalnia wiedzy zarówno dla pracowników liniowych jak i managerów.” – napisała Elżbieta Włodarczyk, Na słuchawkach

Od października 2017 roku stale współpracujemy z Cludo (dostawcą systemu contact center w chmurze). Przygotowujemy artykuły, które potem trafiają na firmowego bloga. Poruszamy tematy z zakresu zarządzania, sprzedaży, organizacji pracy, komunikacji z klientem, rozwoju kompetencji, rekrutacji, kultury organizacyjnej, programów rozwojowych i onboardingowych. Aktywnie wspieramy także autorski edukacyjny projekt Akademia Contact Center realizowany przez Cludo. Piszemy artykuły poruszające tematykę omawianą w e-learnigowych kursach, a także przeprowadzamy wywiady z ekspertami.

Blog - Akademia Contact Center  
FACEBOOK
FACEBOOK
LINKEDIN

o autorze

Angelika Słowik

Od ośmiu lat pracuję w branży medialnej. Jestem pasjonatką mediów internetowych, które są równie zaskakujące co wymagające. Specjalizuję się w pisaniu artykułów, korekcie tekstów, marketingu internetowym oraz tym co jest na styku dziennikarstwa internetowego i marketingu - czyli reklamie natywnej i artykułach eksperckich. Stworzyłam trzy projekty internetowe i teraz korzystam z mojego doświadczenia tworząc własną firmę - Mobile Journalist "The future is now".

Może zainteresują Cię inne artykuły

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial